TOPIC: 1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 7 months ago #139

  • Ωρίων
  • Ωρίων's Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 104
  • Karma: 0
Παιδιά θέλετε να αλλάξουν οι όροι να επιλέξετε και δεύτερο νουμεράκι? Είναι αμαρτία να μην πάρει κάποιος το δώρο επομένως να είναι κάτι σαν δεύτερη ευκαιρία. :)
Με ολάνθιστους χαιρετισμούς, Ωρίωνας.
The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 7 months ago #142

παιδια το νουφαρο ειναι ισως το πιο ρομαντικο λουλουδι του πλανητη ,ελπιζω να μπορω να λαβω μερος στη κληρωση με αυτη την επιλογη......Λοιπον νουφαρα ...λιμνες ....βαρκαδα....και ρομαντισμος ....κατι που μας λειπει σημερα

και το νουμερακι μου ειναι το 2 αλλα ειναι πιασμενο αρα λοιπον το 11

ευχαριστω παρα πολυ
The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 7 months ago #143

  • Ωρίων
  • Ωρίων's Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 104
  • Karma: 0
έτοιμο και το 11! :D
Με ολάνθιστους χαιρετισμούς, Ωρίωνας.
The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 7 months ago #146

Το φυτό αυτό στο τέλος ποιο είναι Διονύση μήπως γνωρίζεις; Το είχα δει και την 1η φορά που το έβαλες αλλά είχα ξεχάσει να σε ρωτήσω.
ΓΙΩΡΓΟ ειναι η ρεξ η βιγονια το ψηλο φυτο
εαν λες αυτο το θαμνακι που ειναι στην ζαρτινιερα ειναι
πενταφυλλο
The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 7 months ago #147

  • Ωρίων
  • Ωρίων's Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 104
  • Karma: 0
διονυσιος wrote:
Το φυτό αυτό στο τέλος ποιο είναι Διονύση μήπως γνωρίζεις; Το είχα δει και την 1η φορά που το έβαλες αλλά είχα ξεχάσει να σε ρωτήσω.
ΓΙΩΡΓΟ ειναι η ρεξ η βιγονια το ψηλο φυτο
εαν λες αυτο το θαμνακι που ειναι στην ζαρτινιερα ειναι
πενταφυλλο

Πρώτη φορά βλέπω τόσο ψηλή Βιγόνια ρεξ. Σϊγουρα για αυτήν μιλάμε γιατί πήγα να σου το πω αλλά φαντάστηκα πως θα πω πατάτα. :P :lol: Πολύ ωραία είναι, μπράβο πραγματικά με εντυπωσίασε σοβαρά.
Με ολάνθιστους χαιρετισμούς, Ωρίωνας.
The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 7 months ago #150

  • nancy
  • nancy's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
  • Karma: 0
7 ηλιοτρόπιο γιατί έχει υπέροχο κίτρινο χρώμα και με κάνει να αισθάνομαι αισιοδοξία
The topic has been locked.
Time to create page: 0.124 seconds
Powered by Kunena Forum

Για το Anthokipos.com, με Ολάνθιστους χαιρετισμούς, Ωρίωνας!

Αν σου αρέσουν τα κείμενα μου, μην ξεχάσεις να πατήσεις ένα like. ;-D Αν πάλι θες να μείνεις σε επαφή μαζί μου, υπάρχουν πολλοί τρόποι για να το κάνεις. Μπορείς να κάνεις Εγγραφή, να με βρεις στο Facebook, το Youtube, το Twitter ή και το Google+.

Αν θες να χρησιμοποιήσεις κάποιο άρθρο μου, μπορείς να το κάνεις, θυμήσου όμως να με αναφέρεις... Είναι μια ηθική ανταμοιβή! Α! Ξέχασα να σου πω πως εδώ, θα βρεις πληροφορίες για μένα αλλά και πως μπορείς να βοηθήσεις το Anthokipos.com. Σε ευχαριστώ! Τα λέμε! :-)