TOPIC: 1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 7 months ago #122

  • Ωρίων
  • Ωρίων's Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 104
  • Karma: 0
αχαχαχαχαχ :P

χαααααα εσύ πονηρούλα γιατί δεν επέλεξες νούμερο ακόμα??? :D
Με ολάνθιστους χαιρετισμούς, Ωρίωνας.
The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 7 months ago #124

  • voula
  • voula's Avatar
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 31
  • Karma: 0
Είναι πολύ δύσκολο να επιλέξει κανείς ανάμεσα στα πολλά είδη φυτών ποιό είναι το αγαπημένο του. Καθένα έχει τη χάρη του. Αυτά που μοσχοβολούν σε ταξιδεύουν, αυτά που έχουν χρώμα προκαλούν ευδαιμονία.
Για να τηρήσω όμως τους όρους του διαγωνισμού θα πω ότι μου αρέσει το τριαντάφυλλο!
Θα προσθέσω όμως ότι μου αρεσει η ζέρμπερα, τα γαρύφαλα,οι ντάλιες,η γαρδένια,οι μαργαρίτες, οι πανσέδες,οι μενεξέδες,τα ζουμπούλια, το αγιόκλιμα,η μανώλια,οι τουλίπες,οι κρόκοι και πολλά πολλά άλλα ταπεινά πλην όμως ξεχωριστά λουλούδια.
The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 7 months ago #125

  • Ωρίων
  • Ωρίων's Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 104
  • Karma: 0
Η Γαρδένια???????? Δεν υπάρχει ροζ Γαρδένια κι εσύ είσαι των ροζ λουλουδιών βουλίνα!! :P Πλάκα κάνω! Επέλεξε ένα νουμεράκιιιι!!!!!! :D
Με ολάνθιστους χαιρετισμούς, Ωρίωνας.
The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 7 months ago #127

  • voula
  • voula's Avatar
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 31
  • Karma: 0
Ναι είναι γνωστόν τοις πάσι οτι είμαι του Ροζ..
Επιλέγω τον αριθμό 3.
Αν και όπως γνωρίζεις σπόρους λευκάνθεμου έχω σπείρει προσφάτως. Ίσως θα μπορούσε να γίνει για μένα μια παρατυπία ούτως ώστε αν κερδίσω να πάρω κανένα σπόρο που δεν έχω.. Τι στο καλό στην Ελλάδα ζούμε και οι κανόνες είναι για να καταπατούνται...
The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 7 months ago #128

  • mariel124
  • mariel124's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
  • Karma: 0
ΜΕΓΑΛΕΣ ΛΕΥΚΕΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΕΣ!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΦΥΤΟ,ΤΙΣ ΛΑΤΡΕΥΩ,ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ!!!
The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 7 months ago #129

  • Ωρίων
  • Ωρίων's Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 104
  • Karma: 0
voula wrote:
Ναι είναι γνωστόν τοις πάσι οτι είμαι του Ροζ..
Επιλέγω τον αριθμό 3.
Αν και όπως γνωρίζεις σπόρους λευκάνθεμου έχω σπείρει προσφάτως. Ίσως θα μπορούσε να γίνει για μένα μια παρατυπία ούτως ώστε αν κερδίσω να πάρω κανένα σπόρο που δεν έχω.. Τι στο καλό στην Ελλάδα ζούμε και οι κανόνες είναι για να καταπατούνται...

xaxaxa χίλια σόρρυ που δεν σε τακτοποίησα νωρίτερα αλλά τα έπαιξε ο σκληρός μου και δεν είχα υπολογιστή από χθες το απόγευμα. :( :oops:

Οκκκκκκκ για εσένα και μόνο θα ψάξω ροζάνθεμο. :P πλακα κάνω μην βαρέσεις. Το ξέρω αυτό που είπες και θα το τακτοποιήσουμε. :D
Με ολάνθιστους χαιρετισμούς, Ωρίωνας.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.234 seconds
Powered by Kunena Forum

Για το Anthokipos.com, με Ολάνθιστους χαιρετισμούς, Ωρίωνας!

Αν σου αρέσουν τα κείμενα μου, μην ξεχάσεις να πατήσεις ένα like. ;-D Αν πάλι θες να μείνεις σε επαφή μαζί μου, υπάρχουν πολλοί τρόποι για να το κάνεις. Μπορείς να κάνεις Εγγραφή, να με βρεις στο Facebook, το Youtube, το Twitter ή και το Google+.

Αν θες να χρησιμοποιήσεις κάποιο άρθρο μου, μπορείς να το κάνεις, θυμήσου όμως να με αναφέρεις... Είναι μια ηθική ανταμοιβή! Α! Ξέχασα να σου πω πως εδώ, θα βρεις πληροφορίες για μένα αλλά και πως μπορείς να βοηθήσεις το Anthokipos.com. Σε ευχαριστώ! Τα λέμε! :-)