TOPIC: 1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 7 months ago #151

  • Ωρίων
  • Ωρίων's Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 104
  • Karma: 0
Ωραία Νάνσυ είσαι το τελευταίο άτομο που συμμετέχει καθώς από χθες το βράδυ οι συμμετοχές έχουν κλειδώσει!! Καλή επιτυχία σε όλους!!!!!!!! :D Αν τυχόν δεν βγει νικητής θα δούμε τι θα γίνει ώστε να πάρει ένας από εσάς το δώρο. :)
Με ολάνθιστους χαιρετισμούς, Ωρίωνας.
The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 7 months ago #152

Πρώτη φορά βλέπω τόσο ψηλή Βιγόνια ρεξ.

γιωργο ειμαι ετοιμος να βαλω μοσχευματα εαν πιασουν
εχης ενα [θα βαλω 10 φυλλα θα δουμε]
κ θα ηθελα κ το
16 νο
εαν γινεται >
μιας κ μας δινης 2 νουμερα
The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 7 months ago #153

  • Ωρίων
  • Ωρίων's Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 104
  • Karma: 0
διονυσιος wrote:
Πρώτη φορά βλέπω τόσο ψηλή Βιγόνια ρεξ.

γιωργο ειμαι ετοιμος να βαλω μοσχευματα εαν πιασουν
εχης ενα [θα βαλω 10 φυλλα θα δουμε]

αα :D Καλή επιτυχία εύχομαι!! Ευχαριστώ πολύ!!!
διονυσιος wrote:
κ θα ηθελα κ το
16 νο
εαν γινεται >
μιας κ μας δινης 2 νουμερα

Ευχαρίστηση μου Διονύση καλή επιτυχία!!!

Με δεδομένο πως το νουμεράκι που βγήκε είναι το 4 και νικητής δεν υπάρχει συνεχίζουν οι συμμετοχές ως την επόμενη κλήρωση (23.59 της Τετάρτης στις 6 Οκτωβρίου του 2010).

Επίσης παρακαλούνται όλοι οι χρήστες να δηλώσουν 2ο νουμεράκι εντός 48 ωρών αλλιώς δεν υπάρχει κανενα πρόβλημα θα υπάρξει επιλογή μέσω του αυτόματου συστήματος.
Με ολάνθιστους χαιρετισμούς, Ωρίωνας.
The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 6 months ago #156

  • Ωρίων
  • Ωρίων's Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 104
  • Karma: 0
Λοιπόν τα νουμεράκια που επιλέγονται για τους παρακάτω χρήστες είναι τα εξής:

mariel124 (Μεγάλες Λευκές Μαργαρίτες): 10
νουφαρο (Νούφαρο): 20
nancy (Ηλιοτρόπιο) 5

βάση του αυτόματου συστήματος.

Επίσης η συμμετοχή του χρήστη: voula έχει αποσυρθεί και μπορεί να επιλεχθεί το νούμερο 3. :)

Τέλος επειδή το νούμερο του τζόκερ είναι το 9 μπορείτε να συνεχίσετε τις συμμετοχές ως και το Σάββατο 9 Οκτωβρίου 2010 (23.59). ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑ!! Ελπίζω έστω τώρα να βγει ένας τυχερός. :P
Με ολάνθιστους χαιρετισμούς, Ωρίωνας.
The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 6 months ago #158

  • Ωρίων
  • Ωρίων's Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 104
  • Karma: 0
:twisted: :twisted: :twisted: πάλι δεν έχουμε νικητή...

Τέρμα :lol: ας επιλέξετε άλλα 2 νουμεράκια το κάθε άτομο ώστε να υπάρξει νικητής στην επόμενη κλήρωση. Παραμένει ανοιχτή 1 συμμετοχή η οποία θα είναι διαθέσιμη ως και την Τετάρτη 13 Οκτωβρίου 2010 (23.59).

Αν δεν επιλέξετε νουμεράκι δεν πειράζει διότι θα επιλεχθεί μέσω του αυτόματου συστήματος. :)
Με ολάνθιστους χαιρετισμούς, Ωρίωνας.
The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 6 months ago #160

  • Ωρίων
  • Ωρίων's Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 104
  • Karma: 0
Ok νομίζω πως επιτέλους έχουμε ένα νικητή!! :D

Ο αριθμός που κέρδισε στην τελευταία κλήρωση είναι το 12 κι εφόσον σύμφωνα με το αυτόματο σύστημα το 12αρη ανήκει στον χρήστη Διονύσιο (Η λογική της σειράς με την οποία επιλέχθηκαν τα νούμερα αυτόματα βγαίνει από το 2ο ποστ του συγκεκριμένου θέματος όπως είχαμε εξηγήσει αρχικά) εκείνος είναι κι ο νικητής του Διαγωνισμού μας!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΔΙΟΝΥΣΗ!!!

Και για την ιστορία ο Διονύσιος πήρε αυτόματα τα νούμερα 15,12
Η mariel124 τα νούμερα 6,3
Το νούφαρο 13,17
και τέλος η nancy τα νούμερα 14 και 4

Σας ευχαριστώ όλους για την συμμετοχή σας και την υπομονή σας. Μέσω email θα επικοινωνήσω με τον Διονύση για την αποστολή του δώρου αλλά και με τα υπόλοιπα μέλη για να σας αποστείλω κάτι αναμνηστικό για τη συμμετοχή σας!! ;) :D

Η διαδικασία θα ξεκινήσει αύριο ώστε ως το τέλος της επόμενης εβδομάδας να γίνει μαζικά η αποστολή του δώρου και του αναμνηστικού προς τον Διονύση και των αναμνηστικών σε όλους τους υπόλοιπους. :) Μέσα σε αυτήν τη βδομάδα θα πρέπει απαραίτητα νε επικοινωνήσετε μαζί μου διότι αν δεν το κάνετε, μετά την αποστολή δεν θα μπορέσω να σας στείλω κάτι. Ευχαριστώ για την κατανόηση και παρακαλώ σεβαστείτε το χρονικό όριο που έχει μπει ώστε η διαδικασία να κυλήσει ομαλά. :D
Με ολάνθιστους χαιρετισμούς, Ωρίωνας.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.122 seconds
Powered by Kunena Forum

Για το Anthokipos.com, με Ολάνθιστους χαιρετισμούς, Ωρίωνας!

Αν σου αρέσουν τα κείμενα μου, μην ξεχάσεις να πατήσεις ένα like. ;-D Αν πάλι θες να μείνεις σε επαφή μαζί μου, υπάρχουν πολλοί τρόποι για να το κάνεις. Μπορείς να κάνεις Εγγραφή, να με βρεις στο Facebook, το Youtube, το Twitter ή και το Google+.

Αν θες να χρησιμοποιήσεις κάποιο άρθρο μου, μπορείς να το κάνεις, θυμήσου όμως να με αναφέρεις... Είναι μια ηθική ανταμοιβή! Α! Ξέχασα να σου πω πως εδώ, θα βρεις πληροφορίες για μένα αλλά και πως μπορείς να βοηθήσεις το Anthokipos.com. Σε ευχαριστώ! Τα λέμε! :-)