TOPIC: 1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 6 months ago #161

αντε μες τα τοσα που μου τυχαινουν στραβα
κερδισα μπραβο μου.
Ευχαριστω κ τον διαχειριστη του σαιτ που ειχε την
ωραια ιδεα.

The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 6 months ago #163

  • Ωρίων
  • Ωρίων's Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 104
  • Karma: 0
διονυσιος wrote:
αντε μες τα τοσα που μου τυχαινουν στραβα
κερδισα μπραβο μου.
Ευχαριστω κ τον διαχειριστη του σαιτ που ειχε την
ωραια ιδεα.


Ααα αυτό να μην το ξαναπείς άλλωστε το δώρο είναι κάτι μικρό σιγά σιγά και με τον καιρό ελπίζω να δίνεται κάτι καλύτερο (ακόμα κι έτοιμα φυτά :D ).

Άντε γρήγορα τις διευθύνσεις να σας τα στείλω. Διονύσιε φυσικά κι εσύ θα λάβεις αυτό που θα λάβουν και όλοι οι υπόλοιποι μαζί με το δώρο σου. ;) Είναι φρεσκομαζεμένα σπόρια από το φυτό Μιραμπίλις (Mirabilis) ή αλλιώς το κοινό μας νυχτολούλουδο. :)
Με ολάνθιστους χαιρετισμούς, Ωρίωνας.
The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 6 months ago #166

Είναι φρεσκομαζεμένα σπόρια από το φυτό Μιραμπίλις (Mirabilis) ή αλλιώς το κοινό μας νυχτολούλουδο. :)
θα τα δεχτω με χαρα γιατι η γυναικα μου με ετρωγε
παρε κ βαλε κανενα νυχτολουλουδο.
The topic has been locked.

1ος Διαγωνισμός,Τα αγαπημένα μας φυτά,20.9.2010 – 2.10.2010 13 years 5 months ago #192

  • Ωρίων
  • Ωρίων's Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 104
  • Karma: 0
Όλα πήγαν καλά και όλοι οι φάκελοι έχουν φτάσει στα χέρια του νικητή φυσικά και όλων όσων συμμετείχαν. Σας ευχαριστώ παιδιά για την όμορφη συμμετοχή σας και την άριστη συνεργασία σε αυτόν τον διαγωνισμό!! :D Σύντομα θα έρθουν και νέοι! :D

Το θέμα κλειδώνει... :whistle:
Με ολάνθιστους χαιρετισμούς, Ωρίωνας.
Last Edit: 11 years 2 months ago by Ωρίων.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.296 seconds
Powered by Kunena Forum

Για το Anthokipos.com, με Ολάνθιστους χαιρετισμούς, Ωρίωνας!

Αν σου αρέσουν τα κείμενα μου, μην ξεχάσεις να πατήσεις ένα like. ;-D Αν πάλι θες να μείνεις σε επαφή μαζί μου, υπάρχουν πολλοί τρόποι για να το κάνεις. Μπορείς να κάνεις Εγγραφή, να με βρεις στο Facebook, το Youtube, το Twitter ή και το Google+.

Αν θες να χρησιμοποιήσεις κάποιο άρθρο μου, μπορείς να το κάνεις, θυμήσου όμως να με αναφέρεις... Είναι μια ηθική ανταμοιβή! Α! Ξέχασα να σου πω πως εδώ, θα βρεις πληροφορίες για μένα αλλά και πως μπορείς να βοηθήσεις το Anthokipos.com. Σε ευχαριστώ! Τα λέμε! :-)